Celebrity ako princezné, ktorá je naj? / Celebrities like a princess, who is the best?

Stať sa aspoň na chvíľu princeznou je snom hádam každej ženy. Krásna róba z luxusného materiálu, dokonalá ženskosť a perfektný mejkap dokážu urobiť z každej ženy zázrak. Slávne ženy majú to šťastie, že si tieto prekrásne šaty môžu obliecť takmer pri každej príležitosti.

Become for a moment the princess is the dream of every woman I guess. A beautiful gown of luxurious materials, perfect femininity and perfect makeup can make every woman a miracle. Famous women are fortunate to have such a beautiful dress can wear almost any occasion.
Jennifer Lopez
Ako mamička si plní svoje povinnosti dostatočne a na spoločenských akciách ju vidno pomenej. V rámci vystúpenia si však vychutnala pocit v skutočne princeznovských šatách. Extravagantná róba v telovom odtieni bola ozvláštnená bielym perím, z ktorého bola vyrobená spodná časť šiat s rozparkom.
 
As a mom carry out their duties adequately and social events seen her name. In the speech, however, really enjoyed the feeling of princess dresses. Extravagant gown in Flesh Tone was highlighted by white feathers, which was made from the bottom of dresses with slits.
 


Jessica Biel
Perie sa objavilo aj na šatách Jessicy Biel. Tie sú jednoducho strihané s elegantným strohým golierikom. Transparentné rukávy sú veľmi jemné, decentné a pôsobivé. Sukňa je rafinovaná a čipka je symbolom absolútne sofistikovanej ženy. 
 
Feathers appeared on the dress Jessica Biel. They are easily cut with elegant austere collar. Transparent sleeves are very delicate, subtle and impressive. The skirt is a sophisticated lace is absolutely a symbol of sophisticated women.
 
Karolina Kurková
Žena s postavou, o ktorej sníva nejedna z nás, si môže dovoliť skutočne krátke šaty. Tie sú zamerané na glamour efekty v podobe výrazných šperkov, okolo krku, ktoré rozžiarili jej zaujímavú tvár. Symetrické riešenie detailov i doplnky sú veľmi elegantné a výrazné.
  
The woman with the figure, which acted dreaming us can afford really short dress. They are focused on the effects of glamor in the form of distinctive jewelry around her neck that lit up her face interesting. Symmetrical detail work and accessories are very elegant and dramatic.
 
 
Eva Mendez
Šaty pod kolená nie vždy vyzerajú dobre a väčšinou pridávajú na veku. V prípade Evy Mendez ale pôsobia veľmi vkusne a glamour. Jemný krémový odtieň nevytvára zbytočne veľký kontrast a aplikácia kamienkov v oblasti korzetu je milým ozvláštením.
 
Dresses below the knee does not always look good, and generally add to the aged. In the case of Eva Mendez but operate very nicely and glamor. Gentle creamy shade creates unnecessarily high contrast and application of stones in a corset.

Miranda Kerr
Aj šaty v štýle legendárnej ikony ženskosti – Marilyn Monroe sú jedným zo ženských snov. Čistá biela, ktorá tvaruje ženské krivky a línie dokonalosti je obohatená o atraktívnosť strihu v oblasti dekoltu.
 
 Also dress in the style of legendary icons of femininity - Marilyn Monroe is one of the women's dreams. Pure white, which forms the feminine curves and lines of excellence is enhanced by attractive style of neckline.

Chanel Iman
Modelka poňala svoj výber róby trochu netradične. Biele kožuchové šaty sú navrhnuté v kombinácii s čiernym priehľadným materiálom. Ten pôsobí nezvyčajne, no dodáva na sexepíle modelky. Rafinovaný výstrih, ktorý je spojený s priehľadnou čiernou je veľmi odvážny.
  
Model selection of dresses embrace your little unconventionally. White Kožuchová dresses are designed in combination with black transparent material. The unusually active, no adds on sexepíle models. Refined neck that is associated with a transparent black is very bold.
 
 

Comments