Ako byť hviezdou každej párty/ How to be a star of every party

Máme tu víkend, s ktorým sa spájajú najmä večerné akcie. Prináša Vám tipy ako sa stať hviezdou večera a to len vďaka dokonale zladenému oblečeniu. V akých kúskoch sa stanete nepriehliadnuteľnou?

Ak túžite na párty zaujať, mali by ste zabudnúť na obliekanie v štýle "šedá myš". Hoci aj tento spôsob obliekania môže byť sexy, vo väčšine prípadov si vás nikto nevšimne. A o to vám predsa nejde. Dôležité je zaujať, no nie prvoplánovo, ale rafinovanou kombináciou vhodne zvolených kúskov oblečenia a doplnkov.
Inšpirujte sa!


 We have a weekend, which is associated with especially evening events. We bring you tips on how to become a star of the evening just because perfect matching outfit. In what segments become overlooked?

If you desire to take a party, you should remember to dress in a "gray mouse". Even though this type of dress can be sexy, in most cases you will get noticed. And that you did not. It is important to take, but not superficial, but a refined combination of well-chosen pieces of clothing and accessories.
Be inspired!
 feminity.sk

Comments