Vyrazte večer do mesta ako Rihanna, Kardashian a Scherzinger! / You head out to the city tonight as Rihanna, Kardashian and Scherzinger!

Leto je pomaly u konca a s ním aj okúzľujúce a vždy iné letné párty. Nenechajte si preto ujsť posledné teplé večery a užite si ich naplno v znamení zábavy, ale módneho štýlu a krásy, zmyselnosti, či sebavedomia. Popustite uzdu fantázii a prispôsobte jej svoj štýl.

Summer is nearly over and with it, other times a charming summer party. Do not miss out because the last warm evenings and enjoy them fully in the sign of fun, but a fashion style and beauty, sensuality and self-confidence. Unleash the imagination and personalize it to your style.

Rihanna-Ležérna elegancia – štýl, ktorý nesklame pri akejkoľvek príležitosti. Svetlé roztrhané džínsy a  šifónová košieľka z jemného materiálu, ktorý rafinovane presvitá. Odvážnejšie môžu vynechať aj spodnú bielizeň, vzhľadom na to, že blúzka má predné vrecká podšité. Jednoduché a šik. Zlatá reťaz na krku oživí outfit a dodá šmrnc

Casual elegance - a style that does not disappoint on any occasion. Bright torn jeans and chiffon camisole with soft material, which subtly shines. Adventurous can omit the underwear, given that the blouse has front pockets lined. Simple and chic. Gold chain on his neck revives outfit and adds pizzazz
 Kim Kardashian-Ak do čiernej, tak originálne. Čiernymi šatami nikdy nič nepokazíte, ale ani nepozdvihnete. Kim tak zvolila rafinovaný kúsok, ktorý je kombináciou sieťoviny a lineárneho materiálu. Zaujímavé strihové prevedenie odhaľujúc krivky tejto sexi ženy nepotrebujú žiadne ďalšie doplnky. Elegantné topánky na tenkom, jemnom remienku dodávajú na ladnosti a nenechajú nikoho chladným.

If the black and original. Black dress never not do anything wrong, nor lift up. Kim chose the treated piece that combines mesh and linear materials. Interesting shear design revealing the sexy curves women do not need any other accessories. Elegant shoes on thin, fine strap to add elegance and leave no one untouched.
Nicole Scherzinger- Nicole je príkladom toho, že sexi vzhľad sa dá dosiahnuť aj inak ako výstrihom. Odhalené ramená a zvýraznený pás, to sú partie, ktorými sa môže taktiež popýšiť. Šaty predĺženého strihu sú síce viac elegantné ako párty šaty, no svietiaca červená a sofistikované odhalenie chrbáta sa hodí predsa len viac do večerných klubov.

Nicole is an example of that sexiness can be achieved other than neck. Exposed shoulders and waist highlighted, these are the games, which can also be proud of. Dresses cut is extended, while more elegant than a party dress, but illuminating red and sophisticated detection back is still more suited to evening clubs.
 Francesca Hull-Balónové mini šaty v štýle 50-tych rokov si môžu dovoliť nosiť ženy so skutočne štíhlou postavou. Cyklaménový odtieň dodáva na nežnosti a miernej rafinovanosti. Romanticky ženský look v kombinácii s koženou motorkárskou bundičkou pôsobí šik a s nádychom rebelstva. Francesca nezabúda ani na doplnky, konkrétne ligotavú kabelku. Na pohľad  odlišné módne kúsky vyzerajú v spoločnej kombinácii veľmi štýlovo.

Balloon mini dress in the style of 50-ies can afford to wear women with really slender figure. Cyclamen shade adds to the tenderness and slight refinement. Romantically feminine look combined with a leather biker jacket acts as a touch of chic rebellion. Francesca does not forget the accessories, specifically shiny handbag. The fashion pieces look different in a common look very stylish combination.
http://feminity.zoznam.sk/c/858619/vyrazte-vecer-do-mesta-ako-rihanna--kardashian-a-scherzinger

Comments