Štýloví muži / Stylish men

Muži boli dlhý čas známy svojim ignorantským postojom k móde. Sortiment pánskeho oblečenia nie je síce taký širokospektrálny ako ten dámsky, no to neznamená, že sa s ním nedá hrať a vytvoriť zaujímavý pánsky look. Muži, ktorí majú štýl a šarm sú čoraz viac žiadanejší nielen v profesijnej dráhe, ale zároveň sú vyhľadávaní ženami.

Klasické módne kúsky nemusia byť vždy len v neutrálnych farbách čiernej, sivej alebo tmavomodrej. Nechajte pracovať svoju fantáziu a siahnite po farebnom saku alebo nohaviciach. Blazer by nemal byť o číslo väčší ako sa to nosilo minulú generáciu. Súčasnosť praje úzkemu strihu, ktoré dokonale sadne a zvýrazní vaše široké ramená a trup.Sako môžete kombinovať s odlišne sfarbenou košeľou.

Johannes Huebl, model a priateľ známej módnej ikony Olivie Palermo, je dôkazom toho, že aj muži majú neskutočný cit pre kombinovanie a štýl. Talianska upravenosť a francúzsky šarm sú tie pravé parametre, ktoré tohto muža vystihujú. Alebo že by to bol priamy vplyv štýlovej Olivie? Johannes napriek vysokej elegancii má zmysel pre odvážne trendové kúsky a doplnky. Neónové plastové hodinky strieda s digitálkami a sú zaujímavou bodkou za jeho nenapodobiteľným štýlom.Jeden z najvkusnejšie oblečených mužov je aj herec Ryan Gosling, ktorý je tiež nazývaný „elegantný džentlmen“.  Raz ako minimalistický bezprostredný muž, inokedy ako noblesne upravený  pán v smokingu. Vždy do posledného detailu nastajlovaný a charizmatický muž však siahne aj po ležérnych outfitoch. Kvalitné okuliare ako módny doplnok sú jeho neodmysliteľnou súčasťou.Miláčik nežného pohlavia Justin Timberlake bol stredobodom pozornosti takmer vždy. Jeho štýl prešiel rovnako vývojom ako jeho telo a neskôr sám začal diktovať módne trendy prostredníctvom svojej vlastnej značky William Rast. Preslávil sa nosením klobúkov, od ktorých neskôr upustil a sústredil sa na trojdielne obleky, kravaty a úzke vestičky v kombinácii s ležérnymi džínsami na odľahčenie. Svojim vkusom ovplyvnil nejedného muža a dopomohol mu stať sa atraktívnejším. Ženy si totižto potrpia na vzhľad a upravenosť muža oveľa viac, ako si muži myslia.


Tipy na pánske outfity: 

Comments