Najkrajšie minišaty tohto leta!

Oblečte si šaty, v ktorých sa budete cítiť jedinečná a trendy. No nie hocijaké šaty, vsaďte tieto teplé dni na mini! Nebojte sa odhaliť nohy, chrbát a dekolt – v štýlových minišatách budete neprehliadnuteľná. My sme si zamilovali kúsky austrálskej značky GoshCelebrity. Je svetoznáma a nosia ju aj hollywoodske dámy. Prezrite si našu fotogalériu a inšpirujte sa modelmi na každú príležitosť.

Ak neveríte, že obtiahnuté minišaty môžu vyzerať na každej postave dobre, presvedčte sa samy. Jennifer Lopez zvolila na červený koberec saténové šaty vo farbe vášne. Prekrásny strih dopĺňa lesklá látka a perfektná ozdoba cez jedno rameno. Aj keď je JLo známa svojimi širšími bokmi, v týchto šatách vyzerá v porovnaní so štíhlejšou modelkou lepšie. A preto neverte rečiam, že čím menej kíl máte, tým krajšie v šatách vyzeráte! Väčší zadoček je v obopínajúcej látke neodolateľný. Niečo o tom vie i slávna Beyoncé...

Na túto značku vsadila aj dvadsaťpäťročná Gossip Girl Blake Lively. Jednofarebné minišaty, ktorý postavu pekne vytvarujú sú pre ňu ako stvorené. Herečka si s modelkou zladila aj účes a mejkap a neurobil vôbec zle. Na perfektný stajling má – alebo jej vizážisti - nos.
Poslednou slávnou hviezdou, ktorá si vybrala z tejto letnej kolekcie minišiat je speváčka Cheryl Cole. Čiernovláska je v rovnako farebnom minimodeli nádherná. Odhalený chrbát a bok nie je tuctovým prvkom na šatách a červené topánky zladené s „krvavým“ rúžom sú túto sezónu neprekonateľné.

Obopínajúca alebo povievajúca sukňa, výrazné i menej výrazné farby, oslnivé i nenápadnejšie ozdoby, jednoduché či zložité strihy, bežné či prekombinované materiály a látky... Jednoducho máte z čoho vyberať.
A tak ešte raz... Fantázii sa medze nekladú, a to platí aj o tohtoročných minišatách. Kvietky, podtlače, všakovaké kombinácie farieb, volány, ozdoby a ešte oveľa viac nájdete v každej letnej kolekcii. Aj keď sme sa dnes zamerali na dielnu GoshCelebrity, obchody sú plné nemenej pekných kúskov. Stačí si vybrať model, v ktorom sa cítite sebavedomo a pekne. Oblečte si farbu a strih, v ktorom vás budú všetci chváliť. A hlavne sa nebojte ukázať!

zdroj: http://feminity.zoznam.sk/c/858582/najkrajsie-minisaty-tohto-leta

Comments