Najkrajšie kokteilové šaty tohto leta

Ak sa chystáte do spoločnosti a chcete byť najkrajšou dámou večera, ponúkame vám módnu inšpiráciu jedinečných šatových kúskov. V nich sa zaručene stanete kráľovnou. Modely, ktoré kombinujú luxus s hladkými líniami a glamour aplikáciami si určite zamilujete. Ukážte svoje opálené telo v najkrajších kokteilových šatách tohto leta.

V letných kolekciách spoločenských šiat dominujú najmä svetlé farby. To aby vaše opálené telo vyniklo, čo najlepšie. Svetloružová, jemno-sivá, biela a hnedá farba je ale doplnená i o výrazné farebné odtiene červenej či čiernej. V každej z týchto farieb naberiete osobitý štýl a vzhľad. Maximálnu elegantnosť  vám zaručia čierne šaty z priesvitného materiálu alebo oslnivý minimodel so striebornými flitrami a lesklými aplikáciami. Spolu s výraznejším líčením a doplnkami - perfektná voľba na večer.  

Jednofarebný model s rovnako jednoduchým strihom si môže dovoliť nielen bezchybná postava. Keď si myslíte, že obtiahnuté šaty sa hodia len chudým modelkám s dokonalými mierami, mýlite sa. Práve kokteilové obopínajúce šaty pôsobia na dáme s postavou v tvare hrušky dokonalo. Súmerným plnším ženským krivkám len málokto odolá a línia presýpacích hodín je v dnešnom svete, plnom „vychrtlých“ módnych ikon krásy, skutočne vzácna.

Model svetlo-lososových šiat so zaujímavo riešenou čiernou sukňou z peria je vhodný nielen na slávnostnú večeru, ale aj na tancovanie. Horná časť plná čipiek a krajiek, ktoré vytvárajú negýčové kvety je doplnená o akoby „páviu“ sukňu z jemných pierok. V takýchto šatách budete jednoducho nadpriemerná! 

Comments