Jesenná móda/ Fall´s fashion

KOŽA ! / LEATHER !
Koža bude v nasledujúcom období top trendom a nosiť sa bude nielen na kabátoch, ale aj na vestách, sukniach,čiapkach, nohaviciach a doplnkoch.Pokojne sa do nej zahaľte od hlavy po päty.Najväčší štýl však dosiahnete, ak dodržíte ostro čiernu farbu.

The leather will be in the next year and top trends to wear will not only coats, but also jackets, skirts, caps, pants and accessories.Peacefully, you wrap it into cap-a- pie.The biggiest style you reach, when you adhere crisp black.

Bunda/ Jacket- Mango (189,99€)

ZLATO ! / GOLD !
Nemusíte chodiť po ,,zlato'' do Francúzska, no odkukajte odtiaľ noblesu, glamour a krásu verasilleského paláca.Jemné zlaté čipky,nápadité výšivky a vysoký lesk!To všetko sa bude jagať v zlatých odtieňoch, ktoré nám rozhodne spríjemnia zimu a ešte viac rozžiaria farby jesene.Zlatá luxusná móda vás unesie do renesancie aj baroku.

You do not walk in,, gold'' in France, but there to copy splendor, glamor and beauty verasill´s palace.Fine gold lace, embroidery and imaginative gloss! All this is glitter in shades of gold, which are definitely more pleasant winter and more light up fall.Gold luxury fashion colors you can carry into the Renaissance and Baroque.
 Sandále/Sandals- Mango  (69,99€)

Šortky/ Shorts- boohoo.com (26€)

ORIENT !
 Kimono,origami,bohaté vyšívanie, brokát, či ostrá červená prišli do módy zo sveta gejší a samurajov, kde to srší energiou a tajomnom.Nechajte sa zlákať na orientálne motívy, výrazné farby a potlače.

Kimono, origami, rich embroidery, brocade, or spicy red came into vogue from the world of geisha and samurai, where the energy and sparkle mysterious.Let yourself be seduced by tempted to oriental motifs, bold colors and prints.
 Šaty/dress- Fiorangelo
Tunika/tunic-Mango(44,99€)

FUTURIZMUS ! / FUTURISM !
Sci-fi motívy,veľa lesku, ostré hrany,svietiace doplnky,nápadité okuliare a výrazné líčenie,takto to na móle odpálil Karl Lagerfeld v novej kolekcii Chanel, na ktorú potrebujete trošku odvahy.Ak to celkom nieje vaša šálka kávy, zachráňte to aspoň tričkom so sci-fi motívom.

Sci-fi themes, a lot of gloss, sharp edges, lighting accessories, glasses imaginative and expressive make-up, so it hit the catwalk for Karl Lagerfeld at Chanel new collection, you need a bit of courage.If  it is not quite your cup of coffee, save at least a T-shirt the sci-fi theme.

Top-Mango(7,99€)
Sukňa/skirts(14,99€)

PRÍRODA ! / NATURE !
Magické odtiene jesene, farba padajúceho lístia,polodrahokamy, zvieracie motívy a kvety. Už viete čo s toho si vyberiete do jesenného šatníka? Ak sa necháte zlákať na kombináciu zemitých tónov podľa Haidera Ackermanna alebo na záplavu vyšívaných kvetov od Dolce & Gabbana, prípadne na hrozno od Kenzo,štýl si udržíte za každú cenu.Nádych prírody vás bude nabíjať.

Magical colors autumn color falling leaves, stones, animal and flower motifs. You know what you choose with that in the autumn wardrobe? If you are tempted to leave the combination of earthy tones by Haider Ackermann or flood embroidered flowers by Dolce & Gabbana, where the grapes from Kenzo, keep the style for each cenu.Nature´s breath you will be charged.
 Šaty/dress- Marks&Spencer(49,95€)
Šaty/dress-Marks&Spencer(49,95€)

RETRO !
Dýchne na vás atmosféru chladného anglického panstva, ale aj jeho konzervatívnu eleganciu a dôstojnosť.Postarajú sa o to goliere, blúzky zapnuté až ku krku,káro,tvíd,vlna,jazdecké čižmy,lodičkové výstrihy,či rafinovanosť lichotivej čipky.

You can feel the atmosphere of cool English nobility, but also its conservative elegance and dignity.They take care about the collar, shirt buttoned up to his neck, diamond, tweed, wool, riding boots, boat collars, or artifice flattering lace.
 Šaty/dress-Asos(106,63€)
Šaty/dress-Asos(99,52€)

PÁNSKE OBLEKY ! /  MEN´S SUITS !
Dôstojné, elegantné, nesmrteľné.Presne také sú pánske obleky, ktoré prežívajú túto sezónu obrovský comeback.návrhári Giorgio Armani či Ralph Lauren diktujú striktný a prísny pánsky štýl, inšpirovaný retrom, no Gucci či Yves Saint Laurent prihliadajú aj na ženský sexepíl. V každom prípade, ak siahnete po hocijakom obleku - striktne však nohavicovom, budete trendy.len si spomeňte na štýl Marlene Dietrich, ktorej ,, dedičstvo'' bude zrejme nesmrteľné.

Dignified, elegant, immortal.Exactly are men's suits to survive this season a huge comeback.Designers like  Giorgio Armani and Ralph Lauren dictate strict and stern men's style, retro inspired, but Gucci and Yves Saint Laurent to take into account women's sexepil. In any case, if they extend to a suit by any means - but strictly trouser, trendy. You just think of Marlene Dietrich style, which,, heritage,'' will probably immortal.

 Sako/jacket-Mango(44,99€)
 Sako/jacket-Mango(44,99€)
 Sako/jacket-Mango(29,99€)
 Sako/jacket-Mango(69,99€)

zdroj: emma.sk

Comments

Andrea said…
love that jacket and the gold shorts! Come by and check out my blog if you like it I would love it if you followed me.

xo Andrea
http://uskar-vor-inspire.blogspot.ca