5 šiat, ktoré muži milujú

V akých šatách vám žiaden muž neodolá? V prvom rade v takých, v ktorých sa cítite krásna a sebavedomá vy sama. Kombinácia zdravej sebadôvery s obtiahnutými puzdrovými šatami alebo elegantným kostýmom je pre mužov magnetom. A netreba zabúdať na vysoké lodičky, ktoré si ako obuv k elegantnému oblečeniu držia prvenstvo. Nenahradia ich ani – u nás žien veľmi obľúbené – baleríny.

1.Elegantný kostým
Sukňový kostým v decentnej farbe, ktorý zvýrazní vašu ženskosť a pôvabnosť je perfektným výberom na formálne stretnutie alebo podujatie.
 

Rachel Bilson


2.Puzdrové šaty
Americká modelka a herečka Brooklyn Decker má perfektnú postavu. Hlavne v tmavo-lososových šatách z kolekcie Victoria Beckham. Tento puzdrový strih a materiál šiat vás dokonalo obopne a ukáže svetu líniu celej postavy. Nepokazte si celý vzhľad nízkymi topánkami, vsaďte jednoznačne na vysoké črievičky, ktoré nohy opticky predĺžia.
 Brooklyn Decker

3.Minišaty
To je ďalší kúsok odevu, v ktorom by vás vaši partneri radi videli. Minišaty sú zvodné a príťažlivé, odhaľujú nohy a keď sú takéhoto strihu, tak obopínajú aj zadok. A to je to, čo sa mužom veľmi páči. Ak máte také v šatníku, odvážte sa ich obliecť. A keď ste hanblivá, zmiernite svoj sexepíl v minišatách nízkymi sandálikmi.
Bar Rafaeli


4.Šaty výraznej farby
Rovnako dôležitá, okrem strihu šiat, je aj farba. Nikto z nás nechce byť šedou myškou v úzadí, a preto sa nebojte nosiť výrazné a pastelové farby. Najmä teraz v lete. Dodajú vám život, dobrú náladu a sebavedomie
Miranda Kerr


5.Šaty s rázporkom
Ak sa chystáte na ples alebo spoločenskú akciu, na ktorú sa vyžadujú dlhé spoločenské šaty, inšpirujte sa takými, aké má oblečené herečka Megan Fox. Aj keď je farba jemná a napríklad oproti takej červenej menej výrazná, všimnite si ten rázporok, ktorý nežne odhaľuje budúcej mamičke nohy. Šaty s rázporkom sa mužom páčia. Skúste sa ich opýtať.
Megan Fox


.

Comments